Wydarzenia dedykowane

Wydarzenia dedykowane – custom events, charakteryzują się wysoką jakością potencjalnych szans sprzedażowych. Są to wydarzenia „szyte na miarę”, nastawione na pozyskanie nowych lead’ów, dopasowane do potrzeb i założeń Klienta. W celu zmaksymalizowania szans sprzedażowych, rekomendujemy utrzymanie spotkania w charakterze kameralnym, który niewątpliwie sprzyja zacieśnianiu relacji i poświęceniu należytej uwagi każdemu słuchaczowi. Na etapie planowania spotkania, dokładnie omawiamy grupę docelową i dopasowujemy nasze aktywności marketingowe. Pozyskujemy odpowiednio stargetowaną grupę słuchaczy pod zdefiniowany projekt. Od obecności właściwych i zaangażowanych uczestników, zależy powodzenie wydarzenia. To dla nas absolutnie oczywisty i kluczowy czynnik. Dlatego nasze działania koncentrujemy głównie na rekrutacji i kwalifikacji odpowiednich słuchaczy. Walczymy o uwagę managerów. Dbamy o odpowiedni profil uczestnika, adekwatny do tematyki spotkania. Docieramy do osób, na których Ci zależy. Obecność grupy docelowej wymaga z naszej strony wiele czasu i pracy, licznych, równolegle prowadzonych działań, a także solidnej wiedzy.

Wspieramy w tworzeniu wartościowego programu spotkania i uzupełniamy o elementy niezbędne dla uzyskania zadowalającego efektu. Na każdym etapie projektu, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, raportując wyniki naszych działań. Wydarzenia dedykowane cieszą się wysokim zainteresowaniem, ze względu na duży zwrot z inwestycji – w postaci nowych relacji, projektów i szans sprzedażowych. Zapewniamy ekskluzywną oprawę wydarzenia – zarówno pod względem lokalizacji, cateringu jak również całości przebiegu.

Przed podjęciem współpracy, wspólnie z Klientem analizujemy zarówno cele jakie Klient chce osiągnąć podczas realizacji spotkania, jak również rezultaty długoterminowe. Jeśli założone kryteria są bardzo wąskie, zaproponujemy spotkania dedykowane. Wydarzenia Custom Events wyceniane są indywidualnie, w oparciu o założone kryteria ze strony Partnera.

Jeśli interesują Państwa nasze doświadczenia oraz referencje w tym zakresie prosimy o kontakt. Custom Events organizowaliśmy dla:

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

Aneta Budner

[email protected]
mobile: 500-703-863

pure_transparent2

INNOWACYJNE WYDARZENIA BRANŻOWE

CONFERENCES, BUSINESS BREAKFAST, MEETINGS, CUSTOM EVENTS, TRADE FAIRS

Kontakt

Telefon: +48 500-703-863

E-mail: [email protected]