Targi

Kompleksowo organizujemy również targi o charakterze zamkniętym, skoncentrowane na konkretnej grupie docelowej zwiedzających. Za realizację wydarzeń targowych odpowiedzialna jest marka Pure Expo.

Z powodzeniem zorganizowaliśmy pierwsze w Polsce targi informatyczne – IT FUTURE EXPO, w których udział był kwalifikowany.

IT FUTURE EXPO to jedyne targi informatyczne organizowane w naszym kraju, skupiające na swoim terenie przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży IT. Impreza organizowana w prestiżowej lokalizacji jest miejscem promocji najnowszych rozwiązań i technologii oraz niezastąpionym źródłem informacji i opinii o produktach. Doskonałe połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że na targi przybywają zarówno kontrahenci z Polski jak i zagranicy. W szczególności reprezentanci departamentów informatycznych, zainteresowani nowościami rynkowymi oraz poszerzaniem wiedzy.

Idea targów IT FUTURE EXPO niesie ze sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt kierunków i trendów rozwojowych branży. To projekt ukierunkowany na spełnienie oczekiwań wszystkich, którzy mają swój udział w projektowaniu, tworzeniu i użytkowaniu nowych technologii. Jesteśmy przekonani, że organizowane przez nas targi, jak i wydarzenia towarzyszące, będą idealną okazją do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych. Wszystkich zainteresowanych przedstawicieli sektora IT, zapraszamy do udziału, w tej prestiżowej imprezie. Więcej informacji na stronie www.itfuture.pl

pure_transparent2

INNOWACYJNE WYDARZENIA BRANŻOWE

CONFERENCES, BUSINESS BREAKFAST, MEETINGS, CUSTOM EVENTS, TRADE FAIRS

Kontakt

Telefon: +48 500-703-863

E-mail: [email protected]