Śniadania IT

IT na śniadanie, to cykl tematycznych spotkań biznesowych, dla reprezentantów departamentów informatycznych. Wydarzenia dają możliwość zdobycia wyjątkowej wiedzy branżowej, dzięki solidnym wykładom. Jako firma dążąca do najwyższej jakości, starannie analizujemy prezentacje w kontekście przydatności informacji. Uczestnicy naszych spotkań, nabędą niezbędną wiedzę, wymienią cenne doświadczenia i spędzą czas w atmosferze sprzyjającej nawiązaniu nowych kontaktów i rozwojowi biznesu.

Wydarzenia mają miejsce raz w miesiącu i trwają około 2 godzin. Udział dla uczestników, odbywa się w konwencji bezpłatnej. Jest on jednak kwalifikowany, tzn. że osoby, rejestrujące się na spotkanie, muszą spełniać określone kryteria związane z pracą w szeroko rozumianej branży IT, jak również nowych technologii. Szczegółowy terminarz, dostępny jest na stronie www.itnasniadanie.pl

Szanowny Partnerze, decydując się na wystąpienie podczas Śniadania IT:

– zaznaczysz swoją obecność na rynku,

– zwiększysz rozpoznawalność oferty firmy,

– dotrzesz do szerokiego grona pracowników, zarządzających departamentami IT,

– wprowadzisz na rynek nowe rozwiązania i usługi,

– pozyskasz nowych klientów i umocnisz relacje z dotychczasowymi,

– uzyskasz rzetelne opinie o prezentowanych produktach,

– zapoznasz się z potrzebami klientów,

– zaprezentujesz firmę jako eksperta w branży IT,

– unikniesz zdominowania przez konkurencję, co często ma miejsce podczas większych wydarzeń branżowych.

Gośćmi naszych porannych spotkań przy dobrej kawie, są nie tylko szefowie działów IT (CIO), ale również osoby odpowiedzialne za rozwój IT w danej firmie. Często bowiem okazuje się, iż kluczowy wpływ na wybór określonych rozwiązań oraz podejmowanie decyzji, mają osoby z innego poziomu struktury organizacyjnej. Poszukujemy zatem Liderów IT, odpowiedzialnych za kluczowe projekty w organizacji oraz podejmujących ważne decyzje w zakresie informatyzacji reprezentowanego przedsiębiorstwa. Niezależnie czy jest to ekspert, specjalista czy też kierownik, nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na szybką identyfikację oraz dotarcie do faktycznego Lidera IT.
Kolejnym wyróżnikiem naszej oferty jest fakt, iż na każdym spotkaniu, wygłaszany jest co najmniej jeden Business Case przez niezależnego i doświadczonego użytkownika rozwiązania, będącego tematem danego wydarzenia. W naszym przekonaniu taka forma przekazania wiedzy – nie przez producenta, czy firmę reprezentującą – daje realny, czysty i rzetelny przekaz, w kontekście omawianych technologii.

Wspólny poranek przy smacznym śniadaniu, w gronie reprezentantów branży IT, umożliwi wymianę poglądów oraz otwartą i luźną rozmowę w zakresie omawianych rozwiązań i technologii.

Do wspólnego stołu podczas Śniadania IT, zapraszamy m.in:

– dyrektorów departamentów IT / CIO
– CEO, COO oraz CFO
– managerów i kierowników IT
– analityków biznesowych (IT)
– ekspertów IT, odpowiedzialnych za kluczowe przedsięwzięcia w firmie,
– kupców wiodących w zakresie obszaru IT.